Endermologia na cellulit – pożegnaj skórkę pomarańczową?

Endermologia na cellulit – pożegnaj skórkę pomarańczową?

Chcesz cieszyć się z gładkiej skóry na udach i pośladkach? Pomyśl o skorzystaniu z zabiegu endermologii. Na czym on polega i gdzie go wykonać?

Endermologia jest rodzajem zabiegu, który służy do poprawy wyglądu skóry poprzez jej intensywny masaż. W przypadku zabiegu jak endermologia Kraków to jedno z miast, w którym jest on dostępny w wielu różnych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej oraz w salonach kosmetycznych.

 

Na czym polega endermologia?

Zabieg jak endermologia odbywa się z użyciem specjalnego urządzenia, które pozwala na wykonanie głębokiego masażu tkanki z użyciem podciśnienia.

 

Urządzenie używane do endermologii wyposażone jest w głowicę, która zasysa skórę i poddaje ją działaniu wysokiego siły zasysającej oraz obracających się rolek. W efekcie możliwe jest aktywowanie skórnego metabolizmu oraz rozbicie tkanki tłuszczowej w skórze. Dochodzi wtedy także do zwiększenia produkcji kolagenu oraz elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla młodego wyglądu skóry, w tym dla jej jędrności oraz elastyczności.

 

W przypadku zabiegu jak endermologia Kraków umożliwia wykonanie go w wielu punktach – adresy można sprawdzić już teraz w sieci.

 

Endermologia – na co pomaga?

Endermologia jest zabiegiem o wszechstronnym zastosowaniu. Kiedy warto zdecydować się na taką procedurę?

 

Główne wskazania do endermologii to:

  • Brak jędrności skóry,
  • Wiotka skóra,
  • Cellulit – skórka pomarańczowa,
  • Skóra szara, zmęczona,
  • Odchudzanie się,
  • Obrzęki podskórne.

 

Warto pamiętać o tym, że endermologia da najlepsze efekty wtedy, gdy zostanie ona wykonana w serii. Osobom chcącym zdecydować się na procedurę jak endermologia Kraków może zaoferować atrakcyjne ceny procedur przy zakupie całej serii.

 

Gdzie można skorzystać z zabiegu endermologii?

Z ofertami salonów prowadzących endermologię w Krakowie można zapoznać się bliżej już teraz online i natychmiast sprawdzić cenniki usługi wraz z atrakcyjnymi promocjami przygotowanymi dla klientów.

Dodaj komentarz