Nauka gry w tenisa ziemnego w Krakowie

Nauka gry w tenisa ziemnego w Krakowie

Tenis ziemny jest obecnie bardzo lubianym i modnym sportem. Popularność zawdzięcza sukcesom polskich tenisistów w zawodach wielkoszlemowych.

Korty tenisowe Kraków mają bardzo atrakcyjną ofertę nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci i dorosłych. Chętni do nauki gry lub rozwijania swoich umiejętności w Parku Wola mogą znaleźć najlepszych trenerów i bardzo dobre warunki treningowe.

Korty do tenisa ziemnego w Krakowie

Korty do tenisa ziemnego działają przez cały rok w Parku Wola 2. Rodzinny Park Rozrywki z kortami tenisowymi znajduje się przy ulicy Sodowej 5 (Zakrzówek) w Krakowie. Do dyspozycji graczy są trzy ogrzewane korty znajdujące się pod balonem. Korty czynne są przez siedem dni w tygodniu. Rezerwacji kortu można dokonać przez mailowo lub telefonicznie. Klienci mogą korzystać z dużego parkingu, który umożliwia przyjazd o każdej porze.

W Rodzinnym Parku Rozrywki honorowane są karty:

  • Multisport PLUS
  • Multisport Senior
  • Multisport Student
  •  Multisport Kids
  • Fitprofit

Treningi indywidualne

Korty tenisowe Kraków oferują treningi indywidualne z trenerem. Oferta jest adresowana do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności gry w tenisa ziemnego. Na chętnych czekają wykwalifikowani trenerzy. Lekcje indywidualne prowadzone są dla dzieci i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Na indywidualne treningi można się zapisać wysyłając maila lub umówić telefonicznie.

Indywidualne lekcje z trenerem mogą być też doskonałym prezentem dla najbliższych, znajomych lub współpracowników. W ofercie Rodzinnego Parku Rozrywki Park Wola w Krakowie można znaleźć vouchery prezentowe. Wykupienie vouchera na indywidualną lekcję tenisa ziemnego to wspaniała niespodzianka i pomysł na prezent.

Nauka gry w tenisa ziemnego dla dzieci i dorosłych

Korty tenisowe Kraków w Parku Wola 2 na Zakrzówku przy ulicy Sodowej 7 w Krakowie oferują także zajęcia w szkółce tenisowej dla dzieci i dorosłych. Działa tam Wojnar Tennis Academy. Szkółka oferuje zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim. Ćwiczenia odbywają się pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Profesjonalna kadra stawia na indywidualne programy treningowe, które są dopasowane do potrzeb, stopnia zaawansowania i możliwości graczy. Pozwala to adeptom gry w tenisa ziemnego na rozwijanie umiejętności i wykorzystanie swojego potencjału.

Zajęcia w szkółce tenisowej odbywają się w różnych formach takich jak:

  • zajęcia indywidualne
  • zajęcia dwójkowe
  • zajęcia grupowe z maksymalnym udziałem 4 osób
  • zajęcia grupowe dla dzieci

Korty tenisowe Kraków dla dzieci to doskonała okazja do udziału w ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Nauka gry w tenisa rozwija koordynację ruchowo-wzrokową, wyrabia nawyki związane z dyscypliną. Oprócz doskonalenia umiejętności tenisowych dzieci mają możliwość zawierania znajomości z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach i pasjach.


Zapisu do udziału w zajęciach w szkółce tenisowej można dokonać dzwoniąc telefonicznie lub mailowo.

Dodaj komentarz