Sylwester w przebraniu – na co się zdecydować?

Sylwester w przebraniu – na co się zdecydować?

Sylwester to znakomity czas na różnego rodzaju zabawy. Coraz częściej impreza mająca na celu pożegnania starego roku i przywitanie nowego przyjmuje formę zabawy tematycznej lub balu przebierańców.

Strój superbohatera

Nie każdy bohater nosi pelerynę, ale na Sylwestra spokojnie możesz ją założyć. Filmy i seriale o postaciach z supermocami ciągle królują w kinach i na serwisach streamingowych. Stale zyskują nowych wielbicieli. Jeśli także jesteś fanem takich produkcji – postaw na strój swojej ulubionej postaci. W sklepach ze strojami znajdziemy najpopularniejsze przebrania tego rodzaju. Panie mogą przebrać się za Kobietą Kot, Wonder Women, Czarną Wdowę czy popularną ostatnio Scarlet Witch, panowie natomiast gustują w przebraniach Spidermana, Supermana, Batmana czy Iron Mana.

Ubiór z epoki

Częstym tematem imprez sylwestrowych jest ubiór na wzór lat minionych. Może dotyczyć lat trzydziestych, sześćdziesiątych, osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych lub innych. Ogromną zaletą takie przebrania jest to, że można kupić do swojego zestawu sukienkę o ponadczasowym wzorze lub elegancką koszulę albo zabawny, kolorowy t-shirt i założyć to ubranie ponownie z powodu innej okazji bądź nosić na co dzień. W sklepach, w których znajdziemy przebranie na sylwestra stroje nawiązujące do różnych lat XX wieku, ale nie tylko. Jeśli chcesz zaszaleć nieco bardziej wybierz średniowieczną, królewską suknię, rycerską zbroję, strój arabski, japońskie kimono czy przebranie Kleopatry bądź mieszkanki greckich miast ze starożytności lub wojownika ze Sparty.

Filmowe inspiracje

Kolejnym niezwykle interesującym motywem imprez sylwestrowych jest nawiązanie do kultowych filmów bądź znanych wszystkim gwiazdom. W sklepach z przebraniami roi się wręcz od pięknych, białych sukienek i blond peruk w stylu Marilyn Monroe. Znajdzie się również coś dla fanów Harry’ego Pottera – szata z Hogwartu, mroczny strój Snape’a czy kolorowy ubiór i białą długą brodę Dumbledore’a – czy Gwiezdnych Wojen – strój szturmowców, Hana Solo czy Księżniczki Lei. Nasze przebranie na sylwestra powinno być związane z tematyką imprezy, jeśli jednak żadnego tematu nie ma – spełnij marzenie i ubierz coś, co zawsze chciałeś założyć.

Dodaj komentarz