Wizytówki dla firmy – gdzie zamówić druk wizytówek?

Wizytówki dla firmy – gdzie zamówić druk wizytówek?

Chociaż obecnie wiele spraw związanych z prowadzeniem firm załatwiamy online i telefonicznie, to wizytówki nadal są bardzo pomocne w zawieraniu nowych kontaktów biznesowych. Gdzie można zamówić druk wizytówek? Sprawdź porady, które pomogą Ci w uzyskaniu efektownych i niedrogich wizytówek firmowych!

Aktualnie druk wizytówek nie jest trudny – najczęściej prace w tym zakresie zlecane są profesjonalnym drukarniom, które dysponują odpowiednim zapleczem i są w stanie przygotować efektowne kartoniki zgodnie z życzeniem klienta.

Aby jednak wykonać druk, konieczne będą odpowiednie przygotowania. O czym trzeba wtedy pamiętać?

Jak wydrukować wizytówki?

Swoje wizytówki firmowe można przygotować na dwa główne sposoby – samodzielnie, z wykorzystaniem internetowych kreatorów, albo też można zlecić ich stworzenie doświadczonemu grafikowi.

Pierwsza opcja polega na przygotowaniu projektu na bazie gotowych szablonów, które uzupełnia się informacjami o firmie. Potem projekt można od razu zamówić, dlatego też nawet po paru dniach gotowe produkty mogą być dostarczone pod wskazany adres.

Druga opcja polega na zamówieniu projektu graficznego u doświadczonego grafika. Projekt ten można potem wykorzystać do samodzielnego zamówienia wizytówek w drukarni. Można także zdecydować się na pomoc agencji reklamowej, której pracownicy będą mogli przygotować projekt wizytówki oraz zlecić wydruk w drukarni.

Rodzaje wizytówek – co wybrać?

Aktualnie druk wizytówek może odbywać się na bazie zróżnicowanych projektów – nie tylko na papierze, ale też na innych materiałach, na przykład na tworzywach sztucznych.

Wybierając wizytówki firmowe, warto uwzględnić kwestie jak:

  • Wielkość wizytówki – najczęściej stosowane są wizytówki w formatach 85 x 55 mm oraz 90 x 50 mm.
  • Forma wizytówki – może mieć ona orientację poziomą, pionową, dostępne są także wizytówki składane, które pozwalają na prezentację dodatkowych informacji.
  • Papier wizytówki – najczęściej stosowane są papiery kredowe o gramaturze 350 g, lecz można także wybrać inne rodzaje.
  • Uszlachetnienie – aby wizytówka wyglądała lepiej, można zdecydować się na zastosowania technik uszlachetniania, na przykład jak folia z połyskiem, folia matowa, folia typu soft touch.

Zamów wizytówki firmowe przez internet!

Aby stać się właścicielem firmowych wizytówek, nie trzeba obecnie wcale wychodzić z domu. Aktualnie druk wizytówek można wykonać także przez internet, co jest bardzo wygodną opcją, ponieważ wszystko, co potrzebne do ich przygotowania, można załatwić online.

Druk wizytówek może być wykonany bezpośrednio w drukarni, która będzie wymagała przekazania projektu graficznego druku. Można też internetowo skontaktować się z agencjami reklamowymi, które będą mogły wykonać projekt oraz zlecić wydruk wizytówek zgodnie z życzeniem klienta. Wtedy można także zamówić inne rodzaje materiałów, które pomogą w promocji firmy.

Gotowe wizytówki wydrukowane według uzgodnień mogą być dostarczone do klienta nawet w ciągu paru dni. Wobec tego nie trzeba długo czekać na ich przygotowanie!

 

Dodaj komentarz