Wyjątkowe słodycze reklamowe – do przygotowali producenci?

Wyjątkowe słodycze reklamowe – do przygotowali producenci?

Szukasz wyśmienitych słodyczy z logo innych niż popularne cukierki? Poznaj propozycje producentów słodyczy reklamowych, wśród których z pewnością znajdziesz dla siebie coś interesującego.

Słodkości opatrzone logo firmy to jeden z ostatnich hitów wśród podarunków reklamowych. Są pyszne, efektowne, lubiane przez każdego i dodatkowo wcale nie takie drogie. Producenci słodyczy oferują przy tym wiele ciekawych produktów, także rzadko spotykanych w firmach. Poznaj pomysły na wyjątkowe słodycze reklamowe!

 Zdrowe słodycze fit

Słodycze wcale nie muszą być niezdrowe. Przygotowane z odpowiednich składników są również doskonałym dodatkiem do diety. Właśnie dlatego coraz więcej producentów oferujących słodycze z logo dołącza do swojej oferty zdrowe słodycze fit.

Do zdrowych słodyczy zalicza się szeroka gama wyśmienitych propozycji, między innymi takie wyjątkowe słodycze reklamowe jak:

  • Ciasteczka owsiane,
  • Cukierki bez cukru,
  • Karmelki z błonnikiem,
  • Bakalie i orzechy,
  • Batony owocowe, batony proteinowe,
  • Chipsy bananowe i chipsy jabłkowe.

Mini czekolady

Świetnym pomysłem na niedrogi, a przy tym efektowny podarunek w słodkim stylu są mini czekolady. To podarunek, który sprawdzi się na wiele okazji i będzie na pewno wspaniałym sposobem na wypromowanie firmy.

Mini czekolady bardzo często tworzą słodkie karnety – takie wyjątkowe słodycze reklamowe oferują dużo miejsca na personalizację i mogą również spełniać różne funkcje, na przykład mogą służyć jako zaproszenie czy bilet.

Czekolady oferowane są w wielu pysznych wariantach, nie tylko jako mleczne, lecz też gorzkie, białe, różowe i z wieloma dodatkami.

Personalizowane słodkie kalendarze

Kolejnym pomysłem na udany podarunek są słodkie kalendarze. Są to produkty przypominające kalendarze adwentowe, które również mogą służyć w tym celu. Można jednak wykorzystać je też na inne sposoby, na przykład mogą one służyć do odliczania czasu do ważnego wydarzenia jak otwarcie sklepu.

Takie wyjątkowe słodycze reklamowe są opatrzone na opakowaniu personalizowanym nadrukiem, natomiast wewnątrz znajdują się czekoladki odliczające czas. To powoduje, że mogą umilić one czas oczekiwania.

Żelki z logo firmy

Żelki są świetną alternatywą dla cukierków. Są lubiane nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych. Właśnie dlatego świetnie nadają się jako podarunek od firmy i warto wziąć je pod uwagę, gdy poszukuje się czegoś innego niż zwykle.

Oferowane przez producentów żelki są dostępne w różnych kształtach i smakach. Można także kupić je w wariancie wegańskim – wtedy nie zawierają w składzie żelatyny.

Czekoladowe figurki

To bogaty asortyment figurek wykonanych z pysznej czekolady, które wspaniale mogą wpisywać się w konkretne okoliczności lub też mogą być one związane z branżą firmy. Kupić można czekoladki w kształcie narzędzi, samochodów, telefonów itd.

Czekoladowe telegramy

Kolejna propozycja z czekolady to telegramy, czyli wyśmienite bombonierki, w których zamiast zwykłych czekoladek znajdują się te z literami układającymi się w przekaz.

Takie czekoladowe telegramy mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być one wykorzystane do różnych celów, na przykład jako podarunek świąteczny lub też jako forma podziękowania.

To wyłącznie wybrane słodycze reklamowe, które można obecnie kupić bezpośrednio u producentów. Warto wejść na ich strony, aby znaleźć wyjątkowe słodycze reklamowe w jeszcze szerszym wyborze.

 

Dodaj komentarz