Nowe domy na sprzedaż czekają w Krakowie

Nowe domy na sprzedaż czekają w Krakowie

Szukasz alternatywy dla mieszkania? Pomyśl o zakupie domów? Obecnie domy także można znaleźć w ofertach deweloperów – również w Krakowie i okolicy.

Osobom rozglądającym się za nieruchomościami jak domy Kraków jest w stanie zaoferować dostęp do wielu ofert. Deweloperzy prezentują pełną gamę nieruchomości, ale również można zdecydować się na zakup domu z rynku wtórnego. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając dom w Krakowie?

 

Domy w Krakowie i okolicach – lokalizacja

Osoby zainteresowane zakupem domu w Krakowie albo w jego okolicy mogą obecnie spotkać się z ofertami nieruchomości w różnych lokalizacjach.

 

Dużym powodzeniem cieszą się przede wszystkim domy położone w Krakowie, głównie w obrzeżnych dzielnicach, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Można znaleźć tam nie tylko używane, lecz też nowe budynki na sprzedaż.

 

Poza tym dużym zainteresowaniem cieszą się także miejscowości znajdujące się pod Krakowem, między innymi Swoszowice, Wola Duchacka czy Aleksandrowice, gdzie realizowane są także nowe inwestycje mieszkaniowe przez deweloperów.

 

Jak wybrać dom w Krakowie?

Wybierającym budynki jak domy Kraków może zaprezentować bardzo szeroką gamę ofert. Na co warto zwrócić uwagę przy ich doborze?

 

Wśród najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę, znajdują się poniższe:

Lokalizacja nieruchomości,

  • Powierzchnia oraz liczba kondygnacji,
  • Liczba pokojów oraz ich ustawność,
  • Lokalizacja na działce,
  • Powierzchnia działki,
  • Instalacje w domu, w tym sposób jego ogrzewania,
  • Obecność oraz lokalizacja garażu,
  • Koszty utrzymania domu.

 

Ile kosztują nowe domy w Krakowie?

W przypadku nieruchomości jak domy Kraków (https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/oferty/domy/sprzedaz/krakow/1) oferuje dość wysoką cenę, co wynika przede wszystkim z lokalizacji.

 

Zazwyczaj osoby, które chciałyby zdecydować się na zakup nieruchomości tego typu, muszą przygotować się na wydatek rozpoczynający się od 700 tysięcy złotych, natomiast średnia cena wynosi około 1,2-1,5 miliona złotych za dom o powierzchni około 150-180 metrów kwadratowych.

 

Z aktualnymi cenami dla nieruchomości jak domy Kraków pozwala zapoznać się na stronach internetowych deweloperów, w serwisach ogłoszeniowych.

Dodaj komentarz