Zakładasz firmę? Nie zapomnij o jej stronie internetowej

Zakładasz firmę? Nie zapomnij o jej stronie internetowej

Własna działalność gospodarcza to nowe perspektywy. Aby dotrzeć ze swoją ofertą do jak największego grona klientów, nie zapomnij o założeniu strony WWW dla swojej firmy. Jak ją uzyskać? Sprawdź poradnik!

Dlaczego warto mieć firmową stronę WWW?

Dzisiaj, gdy tak wielu klientów poszukuje usług i produktów w internecie, brak własnej strony firmowej oznacza automatyczne odcięcie się od części zysków. Gdy klienci nie będą mogli wyszukać Twojej firmy w internecie, po prostu nie trafią na jej ofertę.

Obecnie, gdy posiadanie własnej strony internetowej nie jest związane z wysokimi kosztami, nawet mała firma może zdecydować się na jej otwarcie.

Strona firmowa – najważniejsze korzyści:

  • Zwiększenie rozpoznawalności firmy,
  • Dotarcie do nowych klientów online,
  • Łatwy sposób prezentacji oferty i innych informacji o firmie,
  • Budowa pozytywnego, profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów,
  • Możliwość korzystania z różnych metod promocji online.

Jak otworzyć stronę firmową?

Przedsiębiorca może zdecydować się na założenie własnej strony WWW na kilka sposobów. Jak stać się jej właścicielem?

Kreatory do zakładania stron WWW

Pierwszym sposobem na założenie strony internetowej jest wykonanie jej samodzielnie. Dzisiaj jest to możliwe bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Wystarczy skorzystać ze specjalnych serwisów internetowych służących do zakładania stron WWW.

Serwisy tego typu umożliwiają uruchomienie strony na bazie gotowych szablonów. Wystarczy tylko wybrać wzór i uzupełnić stronę treścią. Można także dodać do niej różne dodatkowe elementy, na przykład jak funkcje e-commerce.

Opłata za stronę internetową odbywa się najczęściej w formie abonamentu – należy opłacać go tak długo, jak długo chce korzystać się ze strony.

Zlecenie wykonania strony WWW

 

Agencja może zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę, która włącza zaprojektowanie strony, zarejestrowanie domeny, wykupienie hostingu, a także wdrożenie gotowego projektu. Jest to zatem pełna obsługa, aby strona mogła wyglądać efektownie i oferować pełną funkcjonalność.

Zamówienie strony w agencji jest najlepszą opcją dla firm, którym zależy na jak najlepszym efekcie, aby wyróżnić się na tle konkurencji w branży i zbudować swój pozytywny wizerunek.

Gdzie zamówić stronę internetową?

W budowie stron internetowych specjalizuje się obecnie wiele agencji. Na co zwrócić uwagę przy wyborze tej odpowiedniej?

Przede wszystkim warto skoncentrować się na agencjach, które mają duże doświadczenie i oferują pełną obsługę, czyli nie tylko zakładanie stron, lecz też ich promocję, aby dzięki temu od razu rozpocząć promocję strony WWW.

Agencja może przygotować bezpłatną wycenę działań marketingowych i zasugerować, jakie z nich będą mogły przynieść najlepsze efekty w ramach wyznaczonego budżetu.

 

Dodaj komentarz